Super Stunters

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Stunters


5 posters

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  AleX Thu Sep 10, 2009 10:43 pm

    Ma jucam linistit si am vazut ca a zis ceva de ghost car dupa care a intrat intr-o masina invizibila (stiu ca era masina fiindca s-a vazut cum s-a miscat mana sa deschida usa) si a inceput sa traga pe geam in mine si Predator (nu stiu daca are momentan cont pe forum, ca il am ca martor). I-am spus sa coboare din masina si l-am si jignit ca ma enervat rau de tot (l-am facut prost), dupa care mi-a dat slap de cateva ori, explode si kick. Dupa ce mi-a dat kick, Predator mi-a spus ca a scris cu announce: "Alex este c*rva"(am cenzurat eu Very Happy ).Cand m-am reconectat pe server nu mai era. Probabil ca a iesit ca sa nu-i dau ban, ca i-am dat si acum cateva zile: cand se tot teleporta la mine si ma impusca, sau cand eram in masina si tragea cu minigun-ul in ea. Il rog pe Police_Police sa-i dea Demote! Multumesc
    Plolice_police
    Plolice_police
    Admin


    Posts : 137
    Join date : 2009-08-31
    Age : 27
    Location : Romania

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  Plolice_police Thu Sep 10, 2009 10:59 pm

    O Sa Vorbesc cu el, Ms ca ai Raportat
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty scz

    Post  Iulian Thu Sep 10, 2009 11:19 pm

    Imi cer scuze,cand ma mai enerva andrey sau cand faceam un film cu trenu (stie si plolice ca a fost) am facut si eu abuze Crying or Very sad ,am facutn mai multe trenuri repetat,am tot dat slap,explode,am dat de ff multe ori goto,etc...
    Va rog sa ma iertati si promit ca nu se va mai repeta! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  Andrey Thu Sep 10, 2009 11:28 pm

    Ce ma? Am dat eu announce cu alex este o c*rva? Se vede ca minti de rupi, am poze cand abusai eu nu fac abuse ca tine si ce bug? ghost car bug e bug de san andreas atunci cand faci un complain sper sa ai poze ca asa pot sa zic si eu ca iai dat ban la toti jucatori dar mint ca tine.
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:06 am

    MA omule: eu nu eram pe sv atunci cand m-ai injurat, mi-a spus predator SI ESTE LOGIC CA NU RECUNOSTI. DA DOVADA CA NU AI ZIS ASA
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:08 am

    N-am dar tu ai dovezi ca eu am facut toate astea?
    Plolice_police
    Plolice_police
    Admin


    Posts : 137
    Join date : 2009-08-31
    Age : 27
    Location : Romania

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  Plolice_police Fri Sep 11, 2009 1:01 am

    Iara Va Certati??Iulian e Inregula akuma a trecut Wink
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 1:03 am

    ms
    avatar
    norby_lol


    Posts : 18
    Join date : 2009-09-11

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  norby_lol Fri Sep 11, 2009 9:55 pm

    ce sa zic
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 10:41 pm

    norby_lol wrote:ce sa zic
    pe tine te-a bagat cineva in seama? lol!

    Sponsored content


    Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny) Empty Re: Abuza de Bug-uri si de admin!!! (AndreyAny)

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:08 pm