Super Stunters

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Stunters


5 posters

    AleX Abuser Si Dm'er

    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Thu Sep 10, 2009 11:37 pm

    M-ai omorat cu minigun dupa te-am omorat si eu si tu miai dat kick am venit inapoi si ti-am dat kick si eu acuma cand am intrat pe server iara mi-ai dat kick din nou si ai mai facut si DM in stunt zones apoi mai incolo ne-ai omorat si pe mine si pe predator cu cutitu fara motiv si eu am si poze nu ca tine:

    http://a.imagehost.org/view/0555/sa-mp-143 = cand miai dat explode fara reason
    http://a.imagehost.org/view/0445/sa-mp-144 = dm in stunt zones
    http://a.imagehost.org/view/0578/sa-mp-145 = dm in stunt zones 2
    http://a.imagehost.org/view/0575/sa-mp-146 = cand lai omoart pe predator cu cutitu si eu incercam sa te opresc cu rachet launcher
    http://a.imagehost.org/view/0485/sa-mp-146 = and lai omoart pe predator cu cutitu si eu incercam sa te opresc cu rachet launcher 2
    http://a.imagehost.org/view/0197/sa-mp-148 = and lai omoart pe predator cu cutitu si eu incercam sa te opresc cu rachet launcher 3
    http://a.imagehost.org/view/0006/sa-mp-149 = cand mai omorat si pe mine cu cutitu (ai si coduri am tras in tine cu rachet launcher si tu nu mureai si nu era /god pentru ca aveai si armura, scz lam omorat pe predator din greseala Sad).
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty re

    Post  Iulian Thu Sep 10, 2009 11:45 pm

    alex imi pare rau dar el are dovezi!!!chiar daca te-a injurat nu ai cum sa demonstrezi fara poze ca a facut-o.poate este vinovat dar el are poze impotrtiva ta si u nu ai impotriva lui!deci imi pare rau,dar in cazul asta u esti de vina!!!
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:02 am

    CE NENOROCIT! SA MOR EU! DUPA FIECARE DATA DE CAND MI-A FACUT EL CATE CEVA SI I-AM FACUT I EU, A FACUT SNAPSHOTURI! IL AM PE PREDATOR CA MARTOR.
    Police, ultima data ai fost si tu pe server, si ai vazut ca eu i-am spus =sa scoata godu, si atunci l-a scos! Si inca ceva: ai vazut police ca te-am rugat sa-i dai si kick CA NU MA LASA!
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:06 am

    AleX wrote:CE NENOROCIT! SA MOR EU! DUPA FIECARE DATA DE CAND MI-A FACUT EL CATE CEVA SI I-AM FACUT I EU, A FACUT SNAPSHOTURI! IL AM PE PREDATOR CA MARTOR. FMM ANDREY! DE NENOROCIT

    Lol, david sa ii dai forum ban pentru insult. Te-ai suparat ca tiam dat report pe forum. Sper ca o sa iti dea forum ban.
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:07 am

    AleX wrote:CE NENOROCIT! SA MOR EU! DUPA FIECARE DATA DE CAND MI-A FACUT EL CATE CEVA SI I-AM FACUT I EU, A FACUT SNAPSHOTURI! IL AM PE PREDATOR CA MARTOR.
    Police, ultima data ai fost si tu pe server, si ai vazut ca eu i-am spus =sa scoata godu, si atunci l-a scos! Si inca ceva: ai vazut police ca te-am rugat sa-i dai si kick CA NU MA LASA!

    AleX ai dat edit sa nu iei forum bam...
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:07 am

    inca o injuraturfa si ai zburat!!!nu toleram limbajul vulgar.si daca asa,de ce nu faci si tu poze?a akm mi-am dat seama.pt ca minti.sa vad ce zice martoru tau,si,cea ce nu stii e ca plolice poate verifica arhiva cu mesaje si se vad acolo toate killurile si celelalte.asa ca,ii urez succes lui andrei,iar tie,sa ai un proces neplacut pentru ca nu ai dovezi ca sa arati vinovatia lui andrey!!!
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:09 am

    A si inca ceva!ai dat edit si nu e voe,k ai scris altcewa
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:09 am

    acum o sa ajung sa-mi iau ban din cauza la un jeg ca tine. police, poti sa-mi dai ban, dar stii bine ca nu ma lasa in pace si tot timpu imi face cate ceva pe sv! poti sa-mi dai ban, dar dupa ca sunt putini oameni pe sv, o sa fii cu -1 si o sa ramai cu unu care-i place sa-si bata joc de lume si sa se planga pe forum ca cica nu stiu ce i-au facut admini.
    puteti sa-mi dati ban
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:12 am

    Am gasit! Am poza cand miai dat a doua odata kick (scz nu am cand miai dat prima oara kick Sad).
    http://a.imagehost.org/view/0294/sa-mp-141

    Ce ma? Cand am iesit de pe sv erau 4-5 oameni cand am venit la loc erau 2 (tu si predator) si iti da ban din forum pentru insult nu din sv (cred).
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:22 am

    akm mi-am dat seama
    el nu are dovezi si nu ii convine
    sustine minciuna pt a nu fi dat afara
    offfffffff,ce-a ajuns lumea asta......
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:25 am

    Andrey wrote:Am gasit! Am poza cand miai dat a doua odata kick (scz nu am cand miai dat prima oara kick Sad).
    http://a.imagehost.org/view/0294/sa-mp-141

    Ce ma? Cand am iesit de pe sv erau 4-5 oameni cand am venit la loc erau 2 (tu si predator) si iti da ban din forum pentru insult nu din sv (cred).
    Tu crezi ca am ceva in mod special cu tine ca sa-ti dau kick? vrei sa spui ca-s prost si dau kick degeaba? il am martor si pe police ultima data cand nu ma lasai: imi spuneai: GAta ma! si incepeai iarasi sa tragi in mine Sad , atunci cand l-am rugat sa-ti dea kick. mai stii? cand mi-ai dat tu kick atunci si mi-ai scris la reason Eroare de samp am fost fraier si nu am facut snapshot ca aveam o dovada buna ca sa-ti iei demote Sad totu a inceput de acum cateva zile de cand nu ne lasai in pace si trageai in noi(in mine si nu mai stiu cine... parca tot predator), atunci cand ti-am dat ban... si vad ca acum nu te mai opresti din razbunare Sad daca as fi facut atatea snapshoturi la cate ai facut pe sv, nu ai mai fi avut admin de mult
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:28 am

    Am intrat pe sv am zis: GATA MA sau BA! si tu rpd miai dat kick...
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:28 am

    Andrey wrote:Am intrat pe sv am zis: GATA MA sau BA! si tu rpd miai dat kick...
    Cica! hai sa-l intrebam pe Police_Police, ok?
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:31 am

    Ba fratilor nu va mai certati atata,asteptati-l pe plolice s vie s faca dreptate,ca la cat de ingamfat esti alex,nu ti-ar conveni daca te-ar omora cnva cu minigun,dar daca omori u nu e nimic,negi tot si plolice te asculta.
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:32 am

    Tu nu sti cum se face un sv sa:mp si tu nu mai sti ca el poate sa verifice logurile din sv (adica ce sa chatu din server ce sa scris in el).


    Last edited by Andrey on Fri Sep 11, 2009 12:33 am; edited 1 time in total
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:32 am

    Si inca ceva: acum am observat: cand i-am taiat gatu cu cutitu: ce? n-avem voie? si sa stii ca nu-s codat, ca daca as fi fost nu as fi murit la explode-ul pe care mi l-ai dat fara reason
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:33 am

    Dar oricum AndreyAny v-a castiga deoarece are dovezi multe,mii de poze,iar tu,tu ai doar vorbe care nu au nici un rost.
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:34 am

    Ce? Eu am tras in tine sa incetezi daca eu teas omora cu cutitu mereu crezi ca e bine? si tu ai mai si DM in stunt zones...
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:35 am

    ink cewa,cand u faceai killurile eram un fel de spectate cu un prog si am vazut tta faca,nici la racheta n-ai murit si mi se pare k aveai un meniu de la cod
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:36 am

    Iulian wrote:Dar oricum AndreyAny v-a castiga deoarece are dovezi multe,mii de poze,iar tu,tu ai doar vorbe care nu au nici un rost.
    Am doi martori: Predator (jucator normal)
    Police_Police (detinatoru serverului)
    Si ince ceva: o sa-l rog pe police sa verifice in filterscripts la kick sa vedeti ca mi-a dat un kick cu reason Eroare de samp!!!! Asta e o dovada buna?
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:37 am

    da deoarece e o regula obligatorie,fara dm in stunt zones.atuncea daca facem dm akolo dm zones pt ce mai sunt?
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:37 am

    Andrey wrote:Ce? Eu am tras in tine sa incetezi daca eu teas omora cu cutitu mereu crezi ca e bine? si tu ai mai si DM in stunt zones...
    EDIT: Scuze, Am luat un quote gesit. Uitati quote-ul bun:
    ink cewa,cand u faceai killurile eram un fel de spectate cu un prog si am vazut tta faca,nici la racheta n-ai murit si mi se pare k aveai un meniu de la cod
    CRED CA AVEAM LAG CA EU NU JOC CU CODURI! CUM VREI SA-TI DOVEDESC??


    Last edited by AleX on Sat Sep 12, 2009 2:12 am; edited 1 time in total
    Iulian
    Iulian
    Admin


    Posts : 44
    Join date : 2009-09-09
    Age : 27
    Location : Iasi,Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Iulian Fri Sep 11, 2009 12:38 am

    si ce daca ti-a dat?ai meritat!!!dm in stunt nu e voe dar u cum nu stii s citesti.......
    AleX
    AleX


    Posts : 74
    Join date : 2009-09-10

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  AleX Fri Sep 11, 2009 12:39 am

    SA NU UITI SA CITESTI ASTA:
    AleX wrote:
    Iulian wrote:Dar oricum AndreyAny v-a castiga deoarece are dovezi multe,mii de poze,iar tu,tu ai doar vorbe care nu au nici un rost.
    Am doi martori: Predator (jucator normal)
    Police_Police (detinatoru serverului)
    Si ince ceva: o sa-l rog pe police sa verifice in filterscripts la kick sa vedeti ca mi-a dat un kick cu reason Eroare de samp!!!! Asta e o dovada buna?
    avatar
    Andrey
    Admin


    Posts : 56
    Join date : 2009-09-07
    Age : 27
    Location : Romania

    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Andrey Fri Sep 11, 2009 12:39 am

    AleX wrote:
    Iulian wrote:Dar oricum AndreyAny v-a castiga deoarece are dovezi multe,mii de poze,iar tu,tu ai doar vorbe care nu au nici un rost.
    Am doi martori: Predator (jucator normal)
    Police_Police (detinatoru serverului)
    Si ince ceva: o sa-l rog pe police sa verifice in filterscripts la kick sa vedeti ca mi-a dat un kick cu reason Eroare de samp!!!! Asta e o dovada buna?

    LOL, este scriptfiles nu fliterscirpts in fliterscripts ce alt ceva dar ma rog ce erroare ma? ai "/kick andrey dute naib"i si a zis si serveru:
    [ADMIN]AleX Has Used The Command KICK.

    Nu mai minti ca tu minti de rupi.

    Sponsored content


    AleX Abuser Si Dm'er Empty Re: AleX Abuser Si Dm'er

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 11:36 am